KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12848508
nr 1284 8508
Otto Stoltenberg
(1906-1988), Danmark
Akvarell, Fartygsporträtt. Signerad, ca 36x53 cm
Otto Stoltenberg, dansk bildkonstnär född 1906, död 1988.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:14:21
28/10 13:04:15
Otto Stoltenberg
Läs mer om Otto Stoltenberg